הום סטיילינג עיצוב פנים

הום סטיילינג עיצוב פנים

אחת השאלות שאנשים אשר עומדים בפני עיצוב בית חדש שואלים את עצמם, למה להשתמש במעצב או מעצבת מקצועית אם אנחנו יכולים לעשות את זה לבד? הרי יש לא מעט אתרי אינטרנט שמספקים מידע על הום סטיילינג ועיצוב פנים, יש תוכניות טלוויזיה, יש מספיק כלים שיאפשרו לנו לעצב את הבית שלנו בעצמנו.

אומנם זה מעניין וזה מאתגר, אך עיצוב פנים והום סטיילינג הוא תחום שדורש התמקצעות, לא כל אחד יכול לעשות את זה, בטח שלא מי שאין לו שום הכשרה בעיצוב הבית. אומנם הום סטיילינג ועיצוב פנים איננו דומה לאדריכלות נניח, שם מדובר על מקצוע שדורש רישיון מקצוע וחלק מהעבודה כוללת השגת אישורים והיתרי בנייה אשר בלעדיהם המבנה לא יכול להיבנות ואי אפשר להשתמש בו, אך גם בתחום של עיצוב פנים ישנם דברים שרק אנשי מקצוע מנוסים יכולים ויודעים לעשות.

כשאנחנו ניגשים לעיצוב חדר משפחה או לעיצוב חדר אחרים, אנחנו מסתכלים מעבר לעניין של שילוב צבעים וחומרים, כמו שנהוג לחשוב על התחום של עיצוב, אנחנו מסתכלים על דברים רחבים יותר, כולל שילובים בין חללים שונים, שילובים בין עיצובים וסגנונות, אנחנו לוקחים בחשבון פרמטרים שקשורים לתכנון המבנה, פרמטרים של בטיחות, יעילות ועוד.

לא מעט אנשים בוחרים להשתמש בידע שהם רכשו בטלוויזיה או באינטרנט לצורך הום סטיילינג עיצוב פנים, מתוך מחשבה שאף גורם מקצועי לא יצליח בוודאות להציג להם את מה שהם רוצים, הגישה הזאת קיימת בכל תחום שקשור לעיצוב, אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים וגורם אחר, מקצועי ככל שיהיה, לא תמיד יהיה מסוגל להבין אותנו ולקלוט מה אנחנו רוצים. אך זה לא מדויק, כי חלק משמעותי מהתפקיד של מומחה בהום סטיילינג ועיצוב פנים, הוא לאפיין ביחד עם הלקוח את הצרכים שלו, ולהחליט כיצד המבנה יעוצב. מלבד עצות מקצועיות משלו, עליו להקשיב ללקוח ולהבין מה רוצה ולחשוב כיצד הוא יכול להשיג לו את זה, בצורה הטובה ביותר.

אם אתם מחפשים מומחית בהום סטיילינג עיצוב פנים, אתם מוזמנים לפנות אלי. שמי אינה, אני בעלת משרד אינדיזיינס, ואני מתמחה בעיצוב מבנים פרטיים בפרט בעיצוב חדרי שינה, סלונים, מטבחים, עיצוב חדר משפחה ובאופן כללי אני מתמחה בעיצוב חללים פנימיים ואחרים. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן