מעצבת בתים

מעצבת בתים

כשאנחנו בונים בית חדש או משפצים בית ישן, אחד המקומות בהם אנחנו משקיעים את מיטב המשאבים בתכנון ובעיצוב הוא המטבח. זה נובע משתי סיבות עיקריות, ראשית, אנחנו משתמשים במטבח בחלק גדול מהזמן שלנו בבית ולכן חשוב לנו שהוא יעוצב ויתוכנן בצורה נכונה, שנית, להבדיל מחדרים אחרים, ניתן לעצב את המטבח בצורות שונות, החל מעיצוב מודרני ועד לעיצוב קלאסי או בסגנונות אחרים.

כל מעצבת בתים אשר מגיעה לפגישה עם לקוחות יודעת, שחלק מהותי מהפגישה יעסוק בעיצוב פנים מטבח, והרבה פעמים העיצוב של המבנה יתחיל מהמטבח, מהסיבה הפשוטה, שכיום המטבחים הם בחלל פתוח, להבדיל מבעבר ועל כן יש קשר רציף בין המטבח לסלון ולחללים אחרים במטבח.

עיצוב מודרני של מטבח כולל היום ארונות על קיר אחד או שניים שעוטפים את המטבח, הארונות יכולים להיות על שני חלקי הקיר או רק על החלק התחתון. מול הארונות אנחנו נמצא אי או חצי קיר שמשמש כמין בר עם פתרונות אחסון שונים.

עיצוב פנים מטבח צריך להתייחס לאלמנטים כמו פתרונות אחסון, קרי ארונות (כיום נהוג להתקין פתרונות אחסון מודולאריים), מבנה השיש, מיקום הכיור, מיקום מערכת הגז וכן מיקום וגודל משטחי עבודה ומוצרי חשמל (מקרר, מדיח, מיקרו וכדומה).

מעצבת בתים תציג תוכניות שונות בהתאם לגודל המבנה ולאופי שלו, על מנת שיהיה ניתן להתאים את המטבח לצרכים של בעלי המקום, כך שהם יוכלו להשתמש בו באופן פרקטי. נקודה נוספת שחשוב להדגיש, מעצבת בתים גם תתייחס לשאלות כמו, באילו חומרים נשתמש בעת עיצוב פנים מטבח, אילו צבעים, כיצד לדאוג לעיצוב מודרני או קלאסי של המטבח, כיצד לשמור על מרווחים נכונים במטבח, באילו אמצעי תאורה נשתמש וכיצד לנצל נכון תאורה חיצונית שמגיעה אל המטבח ועוד. כל אחד מהפרטים הנ"ל יכול להשפיע על העבודה במטבח ובכלל על השהות בו. צריך לזכור, שבמקרים רבים, המטבח לא משמש רק כמקום לבישול ואפייה, אלא גם כמקום בו יושבים ומשוחחים או עושים דברים אחרים.

לסיום, אם אתם מחפשים מעצבת בתים שמתמחה בעיצוב פנים מטבח, זה הזמן ליצור איתי קשר. שמי אינה ואני בעלת משרד אינדיזיינס. אני מתמחה בעיצוב מודרני וקלאסי של בתים ובפרט מטבחים. ניתן ליצור איתי קשר ואני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אתם יכולים ליצור איתי קשר בטלפון או במייל.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן