עיצוב אדריכלי

פינת אוכל ומבט צד לסלון בפרויקט עיצוב פנים בכפר סבא

עיצוב אדריכלי

אחת השאלות שעולות כשאנחנו בוחרים מומחה בעיצוב אדריכלי היא, האם אנחנו צריכים להזמין מומחה מהאזור שלנו או שאנחנו יכולים לבחור במשרד שעובד באזורים מרוחקים, בדרך כלל, אך אנחנו מוכן להגיע ולבצע את העבודה אצלנו.

נניח ואנחנו זקוקים לעיצוב פנים בשרון, האם זה יהיה נכון מצדנו לחפש מעצבי פנים בראשון לציון או שמא עדיף לנו לוותר ולהסתפק בחיפוש אחר מומחה עיצוב אדריכלי באזור השרון? סביר להניח שאנחנו נמצא, שכן מדובר באזור גדול, אך ברור מאליו, שאנחנו מצמצמים באופן ניכר את היכולת שלנו למצוא, אנחנו למעשה מסתפקים בכמות מצומצמת יותר של מעצבים.

יש לכך שתי תשובות, והן סותרות. מצד אחד, יהיה נכון מצדנו לפתוח את עצמנו לאפשרות של חיפוש מעצבי פנים בראשון לציון או בערים אחרות, ולא דווקא מומחים בעיצוב פנים בשרון ולו מהסיבה הפשוטה, שלעיתים גורמים לא מהאזור שלנו יכולים להציע לנו תוכניות עיצוב אטרקטיביות. מה עוד שישראל, להבדיל ממדינות אחרות, היא מדינה קטנה שתוכניות הבנייה והעיצוב אינן שונות באופן מהותי. בוודאי לא היום, כשמעצבים מקבלים השראה מכל רחבי העולם. צריך לזכור, שהרבה פעמים קבלנים משתמשים במומחים בעיצוב אדריכלי שעובדים גם מעבר לים. כלומר, לא תמיד יש חשיבות לעניין הזה.

כמו כן, צריך לומר, יש משרדי מעצבי פנים בראשון לציון או במקומות אחרים, שעובדים בכל הארץ, אז אין באמת חשיבות למקום בו הם נמצאים פיזית, כל עוד הם זמינים לעבודה באזור שלנו, באופן מיידי.

מצד שני, לעיתים הרבה יותר נוח לעבוד עם מומחה בעיצוב פנים בשרון (בהנחה וזה האזור בו אנחנו נמצא המבנה שלנו). הסיבה היא, שאם אנחנו צריכים להיפגש איתו ולשבת על תוכניות, אז הרבה יותר נוח שהוא עובד קרוב אלינו ואנחנו יכולים להגיע אליו ולא לרוץ עד ראשון לציון או לעשות את הכל דרך הטלפון או האינטרנט. לכן הרבה פעמים אנשים מעדיפים לצמצם את האפשרויות שלהם ולחפש מעצבים שגם עובדים וגם המשרד שלהם נמצא קרוב למקום בו נמצא המבנה אותו הם מבקשים לעצב.

אם אתם מחפשים מומחית בעיצוב אדריכלי אשר עובדת באופן קבוע בגוש דן והשרון, אתם מוזמנים לפנות אלי, שמי אינה ואני בעלת משרד אינדיזיינס, אני אשמח לעבוד איתכם ולהציג בפניכם תוכניות עיצוב ותכנון. ניתן ליצור איתי קשר בטלפון או במייל ותוך זמן קצר נקבע פגישה משותפת.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן