מה חשוב לבדוק לפני שמאשרים מפרט דירה חדשה לקבלן?

מה חשוב לבדוק לפני שמאשרים מפרט דירה חדשה לקבלן

הכניסה לבית חדש מלווה לרוב בהתרגשות גדולה, אך גם בהרבה מאוד לחץ. אנשים מתלהבים לקראת הליך ריהוט ועיצוב הבית, אך גם חוששים מתקלות שונות, ומעיקולי פינות של הקבלן והעובדים במקום, שיסתיימו בשיפוצים ובכאבי ראש בשלב מאוחר יותר. לכן, עוד לפני הכניסה לבית, יש לעשות כמה פעולות חשובות שמסייעות להימנע מהבעיות הללו, ולאתר אותן עוד לפני שקרו. מעבר לכך, גם תכנון נכון ומוקדם לגבי העיצוב והפרקטיקה בבית הוא נושא חשוב מאוד, מפני שהוא מאפשר לבצע שינויים ותיקונים במפרט, עוד לפני הבנייה, ובכך לחסוך גם כסף וגם כאבי ראש בסיום התהליך.

לחשוב על כל הנתונים

מפרט דירה חדשה יכול להיראות מאיים עבור האדם הממוצע, אך כאשר נכנסים לעובי הקורה ומנסים להכיל את המידע, מבינים שאפשר וצריך לחשוב על כל הנתונים, לשנות אותם, ולהתייחס לעיצוב בזמן שעושים זאת. במפרט תמצאו את סידור הפנים של החדרים, נקודות החשמל והמים, האלמנטים הרלוונטיים למטבח (תלת פאזי, נקודת מים למקרר), תאורה וכמובן מיזוג האוויר. כאשר מתכננים מראש, רואים שיש נקודות חשמל שצריך להזיז, יש קירות ונישות שמפריעות לעיצוב ועדיף לא לבנות או להוריד אותן, ועוד מגוון רחב של אלמנטים שנועדו כדי לעזור לכם להגשים את חלומות העיצוב שלכם בצורה הטובה ביותר.

שינויי דיירים הינו הליך לגיטימי ומתבקש

שינויי דיירים הם לגיטימיים לחלוטין במהלך התכנון, וגם אנשים שהחליטו לקנות דירה בשלב מאוחר, ולאחר שהשלד מוכן, יכולים לבצע שינויים בכפוף לכמה תנאים. שינויי דיירים הם רלוונטיים בכל שלב, עד לקבלת המפתח, וכמובן שלכל דבר יש עלות. הדבר החשוב ביותר הוא לבצע את התכנון הגולמי, לגבי הרהיטים הגדולים והחשיבה ההגיונית לגבי עיצוב החדרים, ולבצע את השינויים בהתאם. זה רלוונטי במיוחד בנושא החשמל, אך גם בנושא התאורה והאורות, וגם בנושא מיקום הנישות ביחס להצבת הרהיטים. לעיתים, שינויי דיירים זה משהו שלא נעים לבקש או לעשות מול הקבלן, אך זוהי חובתכם בתור לקוחות משלמים. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בנושא, לתכנן את העיצוב, ולאחר מכן לבצע את השינויים בהתאם כדי שיתאימו לקונספט הוויזואלי והפרקטי בבית.

יעילות היא שם המשחק – היעזרו באנשי מקצוע מהתחום 

המקרים בהם הדיירים לא מבצעים שינויים במפרט כלל הם מעטים מאוד. לכל אחד יש את ההעדפות שלו, והצרכים שלו בהתאם למציאות. אנשים עם ילדים צריכים אלמנטים הקשורים בבטיחות ויעילות, ואנשים אחרים שמים את האלמנט הוויזואלי והעיצובי בראש סדר העדיפויות. העבודה עם אנשי מקצוע המסייעים לבצע שינויי דיירים היא חשובה מאוד, מכיוון שהיא ממקדת, עושה סדר, ויוצרת מצב בו לא מבזבזים כסף על שינויים מיותרים, ו/או מוותרים על שינויים, ומבצעים אותם אחר כך בהרבה יותר כסף. יעילות היא שם המשחק, ושינוי של מפרט הוא קשה מאוד ללא ידע מקדים או התערבות של איש מקצוע עם אינטרס לעזור לכם להתייעל.

החברה הנכונה למשימה

חברת אינדיזיינס היא חברה המספקת מעטפת שלמה ואיכותית של שירותים, כדי לבצע את הליך השינוי והעיצוב בצורה הטובה ביותר. בחברה לא רק מסייעים בשינויי המפרט ובעיצוב הכללי, אלא מסייעים בתהליך של עיצוב דירת קבלן מהתחלה ועד הסוף. החברה מלווה את הלקוחות מקבלת המפרט, דרך ביצוע השינוי ואף בעיצוב הסופי לאחר קבלת המפתח. בחברה מסייעים להוריד את העול ואת מפלס הלחץ, ומספקים שירות שמעטות החברות שמספקות אותו. הן מסייעות להתמודד מול הקבלן, ולבצע עיצוב מא' ועד ת', כולל התייחסות לנישות ולניואנסים הקטנים ביותר, שהופכים דירה מסתמית, למושלמת.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן