כיצד הופכים דירה לדירת יוקרה?

כיצד הופכים דירה לדירת יוקרה?

השאיפה הגדולה ביותר של אנשים שקונים בית חדש היא לשדרג אותו. הם רוצים לחיות במקום שנראה ומרגיש יוקרתי, עם נגיעות אישיות וטאץ' של סטייל. כלל לא משנה אם מדובר בדירה מקבלן או דירת יד שנייה, ויש אפשרות להפוך כל מבנה לפנינה אמיתית, אם יודעים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. עיצוב דירת קבלן היא כמובן קלה יותר על הנייר, כי הדיירים מקבלים בית ריק, אך דווקא בבתים יד שנייה, יש הרבה יותר אפשרויות, שכן ניתן להשתמש באלמנטים שהם יותר וינטג', בסטייל שפונה להרבה מאוד אנשים.

כיצד הופכים דירה לדירת יוקרה?

רהיטים ותאורה 

השדרוג הגדול ביותר שאפשר לבצע בדירה הוא כמובן שדרוג הרהיטים. כיום, הרהיטים הם לא רק יפים יותר, אלא גם הרבה יותר פרקטיים ומתקדמים. ישנן ספות שמשמשות ככורסאות חשמליות, שטיחים איכותיים יותר, שידות ומזנונים עם פתיחות חכמות ונעילות ילדים ועוד. כאשר מחליפים את הרהיטים ובוחרים במשהו איכותי, הבית מקבל שדרוג מיידי. בנוסף, עיצוב הפנים הכללי חייב להיות חדשני ועדכני. כלומר, יש להתייחס לא רק לריהוט המרכזי, אלא גם לאלמנטים השונים שמייפים את הבית. אומנות היא חלק חשוב מאוד משדרוג שמטרתו לייצר דירת בוטיק, ובנוסף, יש לשים דגש על כל סנטימטר פנוי, שכן ניכר לראות הבדלים בין בתים עם עיצוב כללי, לבין בתים עם עיצוב נקודתי לכל פינה ופינה.

בנייה של איכות חיים

נושא התאורה הוא נושא מעניין מאוד, כי בין אם מדובר בתאורה טבעית או בתאורה חשמלית, היא עושה הבדל ענק בבית. אפשר להשתמש באור בצורות שונות ולהגדיר את הבית מחדש, בצורה שקשה מאוד להאמין שהיא אמיתית. מעבר לכך, כיום קל מאוד לשדרג את הבית מבחינת המתקנים. אפשר לייצר ג'קוזי או ספא ביתי קומפקטי די בקלות ובמחירים נוחים יחסית. כל הנושא של המטבח עלה מדרגה, ויש אפשרויות בלתי נגמרות בנוגע למכשירים, לאחסון, לנוחות, ולפרקטיות. בנייה של איכות חיים מתחילה עם חשיבה נכונה ולכן, כדי להשיג את כל המטרות, יש לעבוד עם אנשי המקצוע הנכונים ביותר בתחום עיצוב הפנים.

לעבוד עם מעצבת פנים מקצועית

עיצוב דירות יוקרה הוא פרויקט שעדיף לבצע עם הטובים ביותר, כמו המעצבת אינה פלמזנסקי. לפלמזנסקי יש ניסיון רב בעיצוב של דירות יוקרתיות, עם דגש על מודרניזציה, נראות והתאמה ללקוח. אינה מעודכנת בכל הטרנדים האחרונים, ואף מובילה חלק מהם, ויש לה רזומה מרשים מאוד של הפיכת דירות פשוטות לדירות יוקרה בוטיקיות בכל רחבי הארץ. בין אם מדובר בדירת קבלן או בדירה יד שנייה, אינה מכירה את כל המפרטים השונים, ויודעת לבצע את ההתאמה לאחר שיחת היכרות ותיאום ציפיות עם הלקוח. היכולת שלה לשדרג את החיים של אנשים היא בלתי נתפסת, שכן היא מאפשרת להם לקחת את החלום, ולהעביר אותו מהמפרט אל המציאות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן