4 טיפים לשדרוגים בדירת מחיר למשתכן לאחר קבלת מפתח ולפני הכניסה שלכם לדירה

4 טיפים לשדרוגים בדירת מחיר למשתכן לאחר קבלת מפתח ולפני הכניסה שלכם לדירה

הגיע הרגע המיוחל וסוף סוף קיבלתם את המפתח לדירת המחיר למשתכן שלכם? מזל טוב! אנחנו בטוחים שאתם מתרגשים מאוד, אבל אנחנו גם בטוחים שיש לכם המון דברים לסדר לפני הכניסה המיוחלת. בדיוק בשביל זה אספנו עבורכם ארבעה טיפים לשדרוגים שאתם יכולים לבצע בדירה שלכם ושיהפכו את הכניסה שלכם אליה למפנקת ומרגשת הרבה יותר.

4 טיפים לשדרוגים בדירת מחיר למשתכן לאחר קבלת מפתח ולפני הכניסה שלכם לדירה

טפלו במיזוג האוויר בדירה

אין ספק שמתוך כל המערכות המסובכות והמורכבות שפועלות בכל בית בישראל, מערכות מיזוג אוויר הן אולי מאלו שמשפיעות עלינו הכי הרבה. המערכות האלו הן אלו שמשפיעות על הטמפרטורות בחללים בדירה, ותכנון לקוי של אותן מערכות יכול לשבש את מהלך החיים שלכם וגם לגבות מכם לא מעט כסף על מנת לתקן אותם. עוד לפני שאתם נכנסים לדירה, בדקו את מערכות מיזוג האוויר בדירה ובדקו שהן עובדות כשורה ושמיזוג האוויר בדירה מתאים לכם. במידה ומשהו לא מסתדר לכם או שאתם רוצים לשנות משהו, מהרו לפנות לאיש מקצוע על מנת לוודא שתקבלו את התנאים הטובים ביותר מהדירה שלכם.

בחנו את התאורה ובדקו האם היא משרתת אתכם

תאורה יכולה להיראות כמו עניין שולי לחלוטין, אבל ברגע שמתחילים לחיות בדירה מסוימת מתחילים להבין כמה היא משפיעה. גודל הנורות, הצבעים שהן מפיצות, המיקום של גוף התאורה בחלל – כל אלו משפיעים על כמות האור והפיזור שלו בחלל ובכך גם על איך שאתם רואים. עוד לפני שאתם נכנסים לדירה, בדקו האם אתם אוהבים את התאורה הקיימת או שיש דברים שהייתם רוצים לשפר או לשנות. אל תפחדו לעשות ניסויים עם צבעים ועוצמות אור שונות שהן מפיקות, רק כך תמצאו את התאורה הטובה ביותר עבורכם. 

צבע לדירה – אל תפחדו להתייעץ עם מעצבי פנים 

לא מעט מעצבי פנים ממליצים להכניס צבע מיוחד לדירה, ובצדק. הפעולה הפשוטה הזו של צביעת קיר בצבע ייחודי ובולט מוסיפה הרבה אישיות לבית ויכולה לשנות לחלוטין את החלל שבו הקיר נמצא. צביעת קיר שנמצא במיקום אסטרטגי בצבע בולט ומיוחד יכולה לשדרג את הדירה שלכם כמה רמות למעלה, ותהיו בטוחים שהוא יהיה גם מקור למחמאות רבות. כמובן שאין לבחור את הצבע בפזיזות וחשוב לוודא שהוא מתאים לקו העיצובי של הבית כולו, ושהוא משרת את המטרה שלכם. 

מלאו את הבית בפריטים שאתם אוהבים ועושים לכם טוב

אנחנו יודעים שאחד הדברים הכיפיים במעבר לדירה חדשה הוא הרכישה של המוני פריטים חדשים ועיצוב מחדש של הבית, אבל לפעמים דווקא הפריטים הישנים והאהובים שלנו הם אלו שיכולים להפוך כל דירה לבית של ממש. יש לכם ספה שמחזיקה טוב ועברה אתכם הרבה? ציור שאתם מאוד אוהבים ולא יכולים לוותר עליו? מראה אהובה? לפעמים חדש יותר הוא לא בהכרח טוב יותר, אז אל תמהרו לזרוק את הפריטים הישנים שלכם ולרכוש חדשים.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן