מה בודקים בדירת קבלן חדשה לפני הכניסה?

מה בודקים בדירת קבלן חדשה לפני הכניסה?

רכשתם דירת קבלן חדשה? מזל טוב! אנחנו מאוד שמחים בשמחתכם, אבל אנחנו גם רוצים להזכיר לכם דבר חשוב לפני החגיגות – קחו את הזמן לבדוק את הנכס. על אף שהכול אמור להיות תקין ולעבוד כשורה, ישנם לא מעט מקרים בהם מתגלים לא מעט ליקויים לאחר שהדיירים כבר נכנסו לדירה ולא יכלו לדרוש הסברים מהקבלן. על מנת לחסוך לכם כאבי לב וסכומי כסף לא קטנים, הכנו עבורכם רשימה של כל הדברים שחשוב לבדוק לפני שאתם נכנסים רשמית לדירת הקבלן החדשה שלכם.

מה בודקים בדירת קבלן חדשה לפני הכניסה?

בדקו את האיטומים בנכס

אחד הדברים הכי מבאסים (וגם מסוכנים) שאפשר לגלות בכניסה לנכס חדש הוא שיש איטומים מסוימים שלא אטומים עד הסוף, מה שיכול להוביל לבעיות קטנות ועד להצפות של ממש בימי החורף. עוד לפני שאתם נכנסים לדירה, השקיעו זמן ובדקו את האיטומים הקיימים על מנת לוודא שהם עומדים בתקנים. לא מעט אנשים מבצעים גם איטום מרפסת על מנת לוודא שגם היא חסינה מכל טיפת מים. במידה ואתם לא בטוחים האם האיטום שלכם חזק מספיק או אילו איטומים יש לחזק, אנחנו ממליצים לכם לשכור את שירותיו של יועץ איטום שיוכל לאבחן עבורכם את נקודות החולשה העיקריות.

העיפו מבט על שקעי החשמל

לכולנו יצא פעם להיתקל בשקע חשמל, להכניס את השקע לתקע ולראות ששום דבר לא קורה. גם שקעי חשמל מפסיקים לעבוד לפעמים, אבל כשאתם נכנסים לדירה חדשה מגיע לכם לקבל דירה שכל השקעים בה עובדים. אנחנו ממליצים לכם לבדוק בעצמכם את השקעים בכל חדר וחדר, פשוט חברו כל מוצר שהוא אל השקע ובדקו שהוא אכן תקין. 

הביטו בקירות בכל החדרים

בדירות חדשות לא אמורות להיות שום בעיות עם הקירות, אך לעיתים קיימות נזילות שלא ידענו על קיומן שיכולות לפגוע בקיר ולהוביל לשיפוצים יקרים עד מאוד. עם הכניסה הראשונה ביותר לדירה הביטו היטב בקירות וחפשו סימנים לרטיבות או נזילות, סדקים או התחלה של עובש. במידה ומצאתם משהו מכל אלה, פנו לקבלן שממנו רכשתם את הדירה ודרשו ממנו הסבר וטיפול בבעיה. 

שחקו מעט עם הדלתות והחלונות

כמו כמעט כל דבר, גם צירים של מוצרים שונים מעייפים ומתרופפים עם השנים, אבל כשזה מגיע לצירי דלתות וחלונות זה גם יכול להיות מסוכן. כשאתם עוברים בדירה הקפידו להעיף בהם מבט ולנסות לשחק איתם מעט, בדקו האם אתם מרגישים שחיקה של הצירים או תקיעות מסוימת.

עיצוב דירת קבלן  -הרשו לעצמכם לעוף עם העיצובים 

עיצוב דירה מקבלן לא חייב להיות גזירת גורל של דרך עיצובית מסוימת. קבלנים רבים זורמים עם הרעיונות היצירתיים של הלקוחות שלהם ומוכנים לעזור להם להגשים אותם. גם אם מדובר בדברים קטנים כמו צבע ייחודי ועד להוספת קיר מפריד – אל תפחדו לחלוק עם הקבלן שלכם את הרעיונות שיש לכם לגבי עיצוב הבית ולכו תדעו, אולי חלק מהם ניתנים להגשמה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן