5 טיפים לעיצוב חדר האמבטיה מחדש במסגרת שיפוץ כולל

5 טיפים לעיצוב חדר האמבטיה מחדש במסגרת שיפוץ כולל

מי שקונה דירת יד שנייה או מי שגר בדירה מסוימת שנים רבות, מעוניין לבצע שינוי מהותי בנראותו של חדר האמבטיה ולעיתים קשה לדעת מהיכן להתחיל.

עיצוב פנים של חדר האמבטיה 

הדרך הנכונה היא לקבל ייעוץ של מעצבת פנים אשר עוסקת רבות בעיצוב של חדרי אמבטיה בבתים פרטיים ובדירות רבות וזאת כיוון שיש לה ניסיון רב והיא מכירה את הנושא באופן מושלם. לאור זאת היא תוכל להציע ללקוחות אופציות רבות של ביצוע המהפך בחדר האמבטיה וזאת על פי הסגנון העיצובי שעליו הם יחליטו. 

מעצב הפנים מודע לכך שרוב הלקוחות אינם מכירים את מלוא ההבדלים בין הסגנונות העיצוביים ולכן הוא מעביר הסברים מפורטים תוך הצגה של תמונות וסרטונים, כדי להמחיש את ההבדלים בין האופציות השונות.

תשתיות במסגרת השיפוץ הכללי 

אחד הנושאים האקוטיים לקראת ביצוע השיפוץ הכללי הוא מצבם של התשתיות. לעיתים מדובר בדירות ישנות אשר נבנו לפני שנים רבות ולכן קיימת בהם אינסטלציה ישנה מאד של צנרת ברזל שהיא מלאה בחלודה ובקורוזיה וכמו כן מערכת החשמל עשויה מחוטי חשמל ישנים. זה הזמן להוציא את כל התשתיות הישנות ולפני חידוש חדר האמבטיה להתקין תשתיות חדשות, כדי שלא יוצר מצב שיהיו תקלות לאחר שיפוץ כללי שכולל שינוי משמעותי בחדר האמבטיה.

קבלן איכותי לביצוע הפרויקט 

כדי ליהנות מעבודה שהיא בטיב מעולה, מומלץ להיעזר באופציה של קבלן מומחה לשיפוץ חדרי אמבטיה שקיבלתם עליו המלצות ממעצב הפנים ומחברים, או קרובי משפחה שהקבלן ביצע פרויקט דומה בביתם והם היו מרוצים מהעבודה האיכותית, מהעמידה בלוחות הזמנים, האמינות והמחירים ההוגנים. 

רכישת ציוד חדש לחדר האמבטיה 

בשנים האחרונות חל שינוי בנראות של חדרי האמבטיה, המגמה של לקוחות רבים היא לרכוש אסלה תלויה, כיוון שהיא יפה יותר וויזואלית וגם מאפשרת ניקיון קל יותר בחדר האמבטיה. כמו כן פתח השירות ממוקם בין האריחים על הקיר. בנוסף לכך רוכשים אמבט או ג'קוזי וזאת על פי רצונם של הלקוחות וגודלו של חדר האמבטיה. 

ארונות אחסון עבור מגבות, תרופות, ציוד כמו סבונים ועוד, הוא מוצר בסיסי בחדר האמבטיה. בהתאם לגודלו של השטח, מעצב הפנים מתכנן את הארון בעל שטחי האחסון האופטימליים לעיתים מדובר ביחידה אחת שאינה מגיעה עד הרצפה וזאת כדי למנוע נזק בעת הצפה. לעיתים מוסיפים לארון גם יחידה עליונה אחת או שתי יחידות צרות שהן מעולות לאחסון וגם יוצרות מראה יפהפה של כל חדר האמבטיה. מוסיפים כיור מונח קטן או גדול בהתאם לפרופורציות ומראה גדולה לנוחותם של בני הבית.

ריצוף או פרקט 

בחדר האמבטיה אפשר לרצף באמצעות אריחי אנטי סליפ בדרגה גבוהה, או לחלופין פרקט פולימרי הקיים בכמה צבעים ומותאם להתקנה בחדר האמבטיה שיש בו לחות. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן