איך לחדש את מראה הבית מבלי להחליף את הריהוט?

איך לחדש את מראה הבית מבלי להחליף את הריהוט?

מעת לעת כבעלי נכס, תקבלו החלטה לבצע שיפוץ בבית שיכלול עיצוב מחדש של החללים בבית והזמנת רהיטים חדשים.

הרצון לחדש ולרענן את הנראות של הבית מוביל לקוחות רבים להיעזר במעצב פנים מנוסה שילווה אותם בתהליך זה. הם מבצעים יחד סיעור מוחות כדי לתכנן את השינויים הנדרשים בכל מקום בית, בסלון, בחדר השינה, בחדרי הילדים, במטבח ובחדרי הרחצה.

קו עיצובי חדש הביתה 

למעצב הפנים יש הרבה מאד רעיונות מקוריים ויצירתיים, הוא מתבסס על קו עיצובי מודרני, קלאסי, ווינטג' וגם עיצובים אחרים.

הלקוחות אשר באמצעות תמונות וסרטונים מבינים את מה שמאפיין כל סגנון עיצובי ורואים את ההבדלים ביניהם, מחליטים על עיצוב פנים סלון כקו עיצובי מנחה אשר באמצעותו ימשיכו לעצב את יתר חלקי הבית באופן שיטתי, וכך יקבלו החלטות על כל אחד מהחדרים, מה לשנות, מה להוסיף, כיצד לעצב ועוד.

הסלון הביתי 

הסלון הוא מרכז העניינים בכל בית, כמעט בכל יום נפגשים בו בני הבית, משוחחים, צופים בטלוויזיה, משחקים ועוד. אם הספות והכורסאות הן תקינות כדאי בתהליך העיצוב המחודש של הבית לרכוש בחנות האונליין של חברת דומיין בדים תמצאו מבחר בדים איכותיים ויפהפיים, שיתאימו להרמוניה העיצובית של הבית.

בבתים שיש בהם ילדים וחיות מחמד, כדאי לקנות בדים רחיצים, בדים שהם דוחים כתמים ונוזלים כך שלא נותרים סימנים של נוזלים או של פריטי מזון. אפשר לבחור בין בדים סינטטיים לבדים טבעיים שהם רכים כמו פשתן או כותנה. הבדים הללו קיימים בהרבה מאד גוונים, צבעים טרנדיים, עם הדפסים מרהיבים בשלל צבעים. 

על פי נראות הבית לאחר השיפוץ, בוחרים צבעים כמו צבע סגול שהוא צבע השנה אשר נבחר על ידי פנטון. (נכון לשנת 2022 ) בבד זה אפשר לרפד את הכורסאות, את הספה, פופים וכריות נוי. או לחלופין צבע קלאסי אחר כמו אפור שאפשר להתאים לו כריות בגוון מנוגד כמו תכלת, טורקיז או צהוב חרדל. הנראות החדשה של הסלון, יוצרת מרקם חדש למראה הכללי של כל הבית.

חדרי הילדים 

אם מעוניינים לרפד גם פריטי ריהוט בחדרי הילדים, כמו לדוגמה כורסה או כיסא נדנדה בחדר של תינוק, אפשר לרכוש בד מעולה מכותנה או מפשתן שיש עליו הדפסים המתאימים לגילו של הילד, או לתינוקות. הבד היפהפה שייבחר בחנות האונליין של חברת דומיין בדים, יועבר לרפד שמבצע עבודה מקצועית והבד יוסיף יופי הביתה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן