קווים לדמותה של מתאמת שינויי דיירים

מתאמת שינויי דיירים

הרגע של החתימה על חוזה דירה מול קבלן הוא רגע מרגש. החלום שלכם לדירה קורם עור וגידים ואתם כבר מתחילים לתכנן את העיצוב שלה. בשלב הזה חשוב לדעת שאכן לקבלן יש קטלוג מרשים שמציג דירות מעוצבות, אך לא תמיד הדירה תיראה כך במציאות. כדי שהיא תהיה מעוצבת כמו שאתם רוצים בצורה מדוייקת ומותאמת לצרכים שלכם אתם צריכים להיעזר במתאמת שינויי דיירים.

חשיבות התפקיד של מתאמת שינויי דיירים

דירה הנרכשת מקבלן נבנית על כל שלביה בהתאם לסטנדרט שנקבע מראש. התהליך מתוכנן לפרטי פרטים וכולל בתוכו את האינסטלציה, מעברי החשמל, תעלות המיזוג, סגנון המטבח ועוד. הכל מתבצע לפי תכנית אחידה. כשהדירה מוכנה, לא תמיד היא תואמת לצרכי הדיירים ולטעם האישי שלהם. ביצוע שינוי לדירה במצב מוגמר יכול להיות מורכב ולגרור עימו עלויות גבוהות. כאשר נעזרים במתאמת שינויי דיירים עוד לפני שהבניה החלה, ניתן לקבל ייעץ מקצועי לגבי כל השינויים הנדרשים. בשלב הזה ניתן לחשוב איך לעצב את הדירה כדי שתהיה נוחה ולפי הטעם האישי של הדיירים. ניתן לתכנן איזה קיר נדרש לבטל, היכן להוסיף נקודת חשמל, מה יהיה הצבע של המטבח ואיזה שיש יונח בו. תכנון מקדים מאפשר למתאמת לערוך את השינויים ולתאם אותם מול אנשי המקצוע.

שינויי דיירים – האם ניתן כל שינוי לבצע?

לא כל שינוי ניתן לבצע וישנם שינויים שדורשים אישורים מיוחדים, של גורמים מקצועיים ואנשי הנדסה. ישנם שינויים שאינם כדאיים, כיוון שהם עלולים להוריד את ערך הנכס. לדוגמא, מספר החדרים משפיע באופן משמעותי על השווי של הדירה ולא תמיד יהיה כדאי לבטל חדר. ניהול שינויי דיירים מקצועי יאפשר לדעת איזה שינוי אפשרי ואיזה לא. התפקיד של מתאמת שינויי הדיירים מתחיל בעת רכישת הדירה מהקבלן ומסתיים בעת מסירת המפתח לדייר. במהלך כל שלבי הבניה מתאמת שינויי הדיירים דואגת לתאם את השינויים שנקבעו מול הספקים, אנשי המקצוע והקבלן.

קצת על התהליך של שירות שינויי דיירים

אז החלטתם להיעזר בשירות שינויי דיירים. כעת עליכם לקבוע פגישה ראשונית, במהלכה עוברים על התכנית הסטנדרטית כפי שנקבעה במפרט של הקבלן ומתחילים לעבוד על השינויים הנדרשים.

לאחר מכן יש לערוך את השינויים בצורה מסודרת. מתאמת שינויי הדיירים בונה פרוגרמה מסודרת. מתכננת את מה שניתן לשנות בהתאם לתקציב, לצורך ולמגבלות, אם ישנן.

מתאמת שינויי דיירים, יכולה להיות גם האדריכלים של הפרוייקט ולייעץ לגבי ההתאמה והעיצוב. בהתאם לפרוגרמה שנקבעה, היא מבצעת את עיצוב הפנים של הדירה, בוחרת חומרי גמר: חיפויים, כלים סניטריים, ארונות, שקעים ועוד. היא מתאמת את ההזמנה מול הספקים השונים, בהתאם ללוח הזמנים של הבניה.

תכנית השינויים מועברת לדיירים לאישור ומוגשת לביצוע מול הקבלן. כל התיאום נעשה מול הקבלן הדיירים והספקים בצורה מתואמת ומדוייקת.

מתאמת שינויי דיירים

למה לא כדאי לוותר על שירותיה של מתאמת שינויי דיירים?

מקצועיות, זה שם המשחק. כאשר גורם מקצועי מעורב בתהליך תוכלו להבטיח לעצמכם תוצאה טובה, עמידה בלוח הזמנים ותיאום מלא בין כל אנשי המקצוע. בנוסף לכך, השירות מאפשר מענה אדריכלי מקצועי שמאפשר לדייק את הטעם של הדיירים. נכון, מדובר בהוצאה נוספת, אבל זו הוצאה שיכולה לחסוך כסף וטרחה רבה. כאשר הדירה תהיה גמורה תצטרכו לבצע שינויים שיכולים לגרור עלויות גבוהות אף יותר. אל תשכחו, מדובר בדירת החלומות שלכם וחשוב שתהיה בדיוק כפי שדמיינתם אותה ותשרת אתכם לאורך שנים רבות.

שירותי עיצוב פנים

עיצוב פנים כחלק משינויי דיירים נעשה לאורך כל תהליך הבניה. השירות מאפשר תכנון והתאמה של סלונים, חדרי ילדים, מטבחים, חדרי אמבטיה וחדרי שינה בהתאם לסגנון של הדיירים. מעצבת הפנים מתחשבת בדרישות העיצוביות ובצרכים הפונקציונאליים של כל חדר. התהליך כולל תכנון התשתיות בחירת החומרים והתקנתם בפועל. שירות עיצוב פנים מקצועי מאפשר לשדרג משמעותית דירת קבלן ולקבל תוצאה מותאמת ומרשימה במיוחד.

בסטודיו אינדיזיינס של מעצבת הפנים אינה פלמזנסקי, ניתן לקבל שירותי מעצבת פנים בראשון לציון. אינה היא בעלת ניסיון עשיר ומאחוריה רזומה של מאות פרוייקטים שתוכננו בקפידה. בנוסף לכך, בסטודיו אינדיזיינס ניתן לקבל שירותי מתאמת שינויי דיירים, המלווה רוכשי דירה לאורך כל התהליך. אצל אינה תוכלו לקבל טיפול מקצועי ומענה מהיר, בכל הליכי הבירוקרטיה הנדרשים.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן