קבלנים – גם אתם יכולים להיעזר במתאמת שמתאמת שינויי דיירים

קבלנים - גם אתם יכולים להיעזר במתאמת שמתאמת שינויי דיירים

מהו שירות שינוי דיירים?

כאשר רוכשים דירה מקבלן היא לא תמיד תואמת בדיוק לצרכים של בעלי הבית ולטעם האישי שלהם. דיירים רבים המעוניינים לשנות את הבית ולעצב אותו בצורה מקצועית לא יודעים אם ניתן לבצע זאת. לקבלן לא תמיד יש את הזמן והכלים האדריכליים לייעץ להם ונוצר מצב בו הרוכשים לא מרוצים מהתוצאה הסופית. לשם כך נועד השירות של ניהול שינויי דיירים. הוא מאפשר לקבלן לקבל את כל הדרישות של הדיירים בצורה מאורגנת ומקצועית. כולל כל התיאומים בשטח. כדי שהתכנית תוכל לצאת לפועל ביעילות. סטודיו אינדיזיין בראשותה של אינה פלזמנסקי המתמחה בתיאום שינויי דיירים תבטיח עבודה מקצועיות תוך שימוש בכלי הניהול המתקדמים ביותר בשקיפות מלאה ומקצועיות בלתי מתפשרת.

נסקור את היתרונות של שירות שינוי דיירים עבור קבלן

כאשר הקבלן מקבל את כל הקונספסט בנוי על ידי אדריכלית הוא מקבל את המידע של הלקוח בצורה ממוקדת ומקצועית. האדריכלית מתחשבת באורח החיים של הלקוח מייעצת לו בפן העיצובי והמקצועי. כך שהוא מבין שיש דברים שניתן לבצע ויש כאלו שלא.

בנוסף לכך, היתרון העיקרי הנוסף של שירות תיאום שינויי דיירים זה עמידה בלוח הזמנים. האדריכלית עובדת בצורה מובנית, היא מתאמת את האספקה של חומרי הגלם מול לוח הזמנים של הקבלן. כך יש תיאום נכון ואין עיכובים. עיקר תפקיד האדריכלית המתאמת הוא לגשר בין הדיירים לקבלן, להנגיש את המידע בצורה מקצועית ונכונה ולתת ללקוח שירות מצויין. כשהיא הגורם המקצועי שנותן מענה גם לדיירים וגם לקבלן אפשר להבטיח שהתוצאה תהיה רצויה.

מה כולל השירות עבור הקבלן?

  1. חיבור מקצועי בין הקבלן  לדירים משלב הקניה ועד למסירת המפתח.
  2. עמידה בלוח הזמנים של הפרוייקט.
  3. פתיחה והקמה של פרוייקט בניה כולל הנפקת כתבי כמויות מטריצות וחוברות לדייר.
  4. התנהלות שוטפת מול ספרי הפרוייקט ומנהליו בצורה מקצועית.
  5. שימוש בכלי ניהול מקצועיים ומתקדמים הכוללים הדמיה ושקיפות מול הקבלן בכל שלבי הפרוייקט.
  6. מיקסום הרווחים של הפרוייקט.

כיצד מתנהל התהליך של שינוי דיירים?

מקבלים את המפרט מהקבלן ויושבים מול הדיירים על התכנית הסטנדרטית. לאחר שהדיירים הביעו את רצונם לשינוי מוודאים שהשינוי אפשרי. אם יש היתכנו מכניסים את כל השינויים הנדרשים לפרוגרמה מסודרת. הכל מבוצע בהתאם לתקציב לצורך ולהיתכנות מול הקבלן.

לאחר בניית התכנית מתבצעת בחירת חומרי הגלם כדוגמת: ארונות, כלים סניטריים, חיפויים ועוד. כל אלו מתואמים מול הספקים השונים ונקבעים לוחות זמני האספקה.

תכנית השינויים שנחתמה ואושרה על ידי הדיירים מוגשת לביצוע לקבלן, עם לוחות זמנים שכוללים את התיאום מול הספקים השונים ומול לוח הזמנים של הפרוייקט.

קבלנים, אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם שקט נפשי מול הדיירים התנהלות מקצועית והתייעלות, מתאמת שינויי דיירים הכרחית לשלמות התהליך. תבטיחו לעצמכם שכל העבודה תתבצע בצורה חלקה וכולם יצאו מרוצים.
[/av_textblock]

[av_gallery ids='5836,5126' style='thumbnails' preview_size='portfolio' crop_big_preview_thumbnail='avia-gallery-big-crop-thumb' thumb_size='portfolio' columns='5' imagelink='lightbox' link_dest=" lightbox_text='caption' lazyload='avia_lazyload' html_lazy_loading='disabled' alb_description=" id=" custom_class=" template_class=" av_uid='av-kqb86m0a' sc_version='1.0' admin_preview_bg="]

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן