שינויי דיירים- להתאים דירת קבלן לצרכים שלכם.

שינויי דיירים- להתאים דירת קבלן לצרכים שלכם

מזל טוב! חתמתם על חוזה דירה? קניתם דירה מקבלן? עברתם על המפרט של הדירה ולא הכל תואם במדויק לצרכים שלכם? הגיע הזמן לחשוב על מתאמי שינויי דיירים. מה זה אומר שינויי דיירים? במה כרוך התהליך ומהם שלביו? מה צריך לקחת בחשבון? כל זאת ועוד יפורט במאמר שלפנינו.

מה כולל תפקיד שינויי הדיירים?

כדי להסביר את תפקיד שינויי הדיירים. חשוב שנבין מהיכן נובע הצורך בשירות זה. כאשר קונים דירה מקבלן היא נבנית על כל שלביה בתיאום עם אדריכל ומתבצעת לפני שלבי הבניה. בתהליך מתכננים את האינסטלציה, החשמל, היכן יעברו תעלות המיזוג ועוד. הכל לפי התכנית הקיימת של הבית. במקרים רבים הדיירים מעוניינים לשנות את התכנית הקיימת המובנית מראש לפי הצרכים האישיים שלהם. לבטל קיר, להוסיף נקודות חשמל, להגדיל חדר אחד על חשבון חדר אחר ועוד. כל אלו דורשים תכנון מקדים ותיאום מחודש מול גורמי המקצוע. את השינוי המבוקש יש לאשר מול כל הגורמים המקצועיים הרלוונטיים והם אלו שיקבעו מה ניתן לבצע ומה לא. את ניהול כל התיאום מול הגורמים מבצעים מנהלי שינויי דיירים.

מהות תפקיד ניהול שינויי דיירים:

ניהול שינויי דיירים הוא תפקיד מתמשך, שמתחיל ברכישת הדירה מהקבלן על הנייר ועד למסירתה לדייר. את השינויים הרצויים על הדיירים מתאמים מול כל הגורמים המקצועיים בשטח. התהליך משלב אדריכל שאחראי על כל עיצוב הפנים המחודש, וכולל את השלבים הבאים:

  1. פגישה ראשונית- במהלכה הדייירים עוברים על התכנית הסטנדרטית לפי המפרט של הקבלן ומתאמים את השינויים הנדרשים.
  2. תכנון השינויים- בונים פרוגרמה מסודרת שמבוססת על צרכי הדיירים. מתכננים את מה שניתן לשנות בהתאם לתקציב לצורך ולמגבלות הקיימות.
  3. עיצוב פנים- בשלב זה מתבצעת בחירת חומרי הגמר לדירה. כלים סניטריים חיפויים שונים, ארונות מטבח שיש ועוד. הדייר מלווה באדריכלית שמייעצת מול הספקים השונים לפי הסגנון הרצוי, תוך עמידה בלוחות הזמנים של הקבלן.
  4. הכנת תכנית השינויים המלאה- כאן מעצבת הפנים מכינה את כל התכנית שכוללת התייחסות למיקום החשמל, מיזוג, אינסטלציה, ריצוף, מיקום החדרים והשינויים הרצויים. הדיירים מאשרים את התכנית המוגמרת ומקבלים את התמחור.
  5. התכנית מוגשת לביצוע- התכנית מוגשת לקבלן, עם לוח זמנים מדוייק כולל הזמנת חומרים עבור השינויים, הכל מתואם לפי לוח הזמנים של הפרוייקט.

היתרון של שירותי מתאמת שינויי דיירים.

היתרון העיקרי של שירות מתאמת שינויי דיירים הוא, עמידה בלוח הזמנים. השירות מאפשר תהליך עבודה מובנה, תיאום אספקה של חומרי גלם לפי הזמנה מראש וחוסך בעיות של תיאום ועיכובים שיכולים לגרור עלויות נוספות. השירות נותן הכוונה מקצועית ועיצוב אישי שמתאים עבור הדיירים לפי הסגנון והטעם הייחודי שלהם בצורה מקצועית. תפקיד המתאמת הוא לגשר בין הדיירים לקבלן, כשהיא הגורם המקצועי שנותן מענה גם לדיירים וגם לקבלן כך שהתוצאה תצא מדוייקת עבור שניהם.

אז אחרי שהבנתם שמדובר בשירות הכרחי, כדי שהדירה עליה חלמתם כל השנים תצא בדיוק כפי שדמיינתם ואפילו משודרגת יותר. תוכלו לפנות אלינו לסטודיו אינדיזיינס הנותן טיפול מקצועי ומענה לבקשות ושינויי הדיירים מול הקבלן המבצע בצורה חלקה עם כל הליכי הבירוקרטיה הנדרשים. השירות מעניק גם לדיירים וגם לחברות בניה ויזמים הליווי המקצועי לאורך כל הדרך משלב הרכישה ועד לקבלת המפתח.

מטרת הסטודיו לעזור לדיירים להכין תכנית עיצוב דירת קבלן לעמוד בלוח הזמנים הלחוץ בו נדרש לקבוע סופית את התצורה של הדירה. לתאם מול הקבלן את מכלול השינויים הדרושים. התהליך כולל: סגירת תיקים והורדתם לביצוע, על מנת שהפרויקט יעמוד בלוחות הזמנים שתוכננו מראש. פתיחה והקמת פרויקט בניה, הנפקת כתבי כמויות ומטריצות, הנפקת חוברת לדייר, פגישות עם דיירים, התנהלות שוטפת מול ספקי הפרויקט ומנהל הפרויקט בצורה איכותית ויעילה.

צוות הסטודיו בראשות אינה פלמזנסקי, המתמחה בשינוי דיירים, מבצעים את העבודה באמצעות כלי ניהול מתקדמים ביותר. הם מאפשרים לקבלן לקבל גישה לפרויקט בשקיפות מלאה ומתואמת לאורך כל השלבים. הצוות המועסק בסטודיו הוא המקצועי והמנוסה ביותר ומתמחה בתחום שינויי הדיירים.
[/av_textblock]

[av_gallery ids='4308,4304' style='thumbnails' preview_size='portfolio' crop_big_preview_thumbnail='avia-gallery-big-crop-thumb' thumb_size='portfolio' columns='5' imagelink='lightbox' link_dest=" lightbox_text='caption' lazyload='avia_lazyload' html_lazy_loading='disabled' alb_description=" id=" custom_class=" template_class=" av_uid='av-kqb8f5dx' sc_version='1.0' admin_preview_bg="]

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
דילוג לתוכן